До уваги платників! З 26.03.2020 ЦОП надають адміністративні послуги виключно у режимі онлайн

Головне управління ДПС у Сумській області (далі – ГУ ДПС) доводить до відома платників, що на період дії карантину та в умовах введення надзвичайної ситуації обслуговування платників у ЦОПах з 26.03.2020 здійснюється у режимі онлайн та за попереднім записом за телефонами виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності.

Звертаємо увагу, що на цей час зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг і строків надання цих послуг. Після припинення надзвичайної ситуації та карантину перебіг цих строків буде продовжено з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Закликаємо платників: користуйтеся дистанційними формами комунікації, не відвідуйте податкові органи та максимально використовуйте електронні сервіси ДПС, що розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України:

- електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/ ;

- електронна звітність https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/ .

Вхід до Електронного кабінету здійснюється також через офіційний вебпортал ДПС України.

Скориставшись Електронним кабінетом, ви зможете сплатити визначені податкові зобов’язання, подати звітність або отримати інформацію не відвідуючи податкові ограни.

Нагадуємо, що робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Якщо у вас відсутній електронний цифровий підпис, звертаємо увагу, на можливість отримання його онлайн, зокрема через Приват24.

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платникам слід звернутись до служби підтримки за телефоном 0800 501 007(напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/ .

Користуючись субсайтом ГУ ДПС «Територіальні органи ДПС у Сумській області» (далі – субсайт), платники мають можливість отримати необхідну інформацію.

Проконсультуватись з фахівцями податкової служби платники можуть за допомогою Інтернету, надіславши повідомлення на офіційні скриньки ГУ ДПС, та за номерами телефонів, а саме:

- перелік контактної інформації Головного управління ДПС у Сумській області розміщений за посиланням https://sumy.tax.gov.ua або на субсайті у рубриці «Контакти» ;

- контактні дані управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Сумській області (поштова адреса, контакти, електронна адреса, зокрема для подання запиту на публічну інформацію та письмових звернень громадянами) розміщені за посиланням https://sumy.tax.gov.ua/kontakti/

Надаємо окремий графік роботи Головного управління ДПС у Сумській області, центрів обслуговування платників та інших місць прийому відвідувачів, де не створено ЦОП, перелік електронних адрес поштових скриньок для спілкування в онлайн режимі та номери телефонів для попереднього запису. З цим графіком можна ознайомитися тут.

Крім того, звертаємо увагу на наступні електронні адреси поштових скриньок:

► електронна адреса для направлення листів: sumy.official@tax.gov.ua ;

► електронна адреса для направлення запитів на публічну інформацію: sumy.public@tax.gov.ua;

► електронна адреса, за якою громадянин може викласти своє звернення: sumy.gu18zvernennya@tax.gov.ua;

► електронна адреса для представників засобів масової інформації: sumy.press@tax.gov.ua.

Комментариев: 0
Добавить комментарий