З населенням Тростянецької ОТГ на первинне медичне обслуговування вже підписано понад 17 тисяч декларації, або 78% від населення ОТГ

Станом на середину серпня ц.р. існуюча мережа медичних закладів первинної медицини в рамках КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» включає в себе 18 структурних підрозділів, у тому числі: 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (в т.ч. 4 по місту); 10 фельдшерських (в т.ч. 1 по місту) пунктів та 1 фельдшерсько-акушерський пункт (по селу). Про це нещодавно в міськраді доповідала головний лікар цього медзакладу Світлана Лобода.

Рішенням 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 699 від 22.08.2018 року схвалено проекти договорів між Буймерською, Мартинівською, Дернівською, Семеренківською, Ницахською  сільськими радами та Тростянецькою міською радою  на предмет організації та забезпечення надання первинної медичної допомоги на території цих громад, з кількістю обслуговуючого населення 2161 чоловік.

Медичне обслуговування населення Тростянецької ОТГ забезпечують 14 лікарів та 47 середніх медпрацівників. Крім, того в штаті закладу існують вакансії сімейних лікарів (2 одиниця) та педіатр (2 одиниця). Наявні медичні працівники можуть забезпечити надання послуг у галузі первинної медицини для населення, що проживає на території обслуговування Тростянецького центру первинної медичної допомоги».

Активно ведеться робота по підписанню декларацій з населенням   на медичне обслуговування. Станом на 17.10.18 р. підписано 17059 декларації, що становить 78% від населення Тростянецької ОТГ та 71% від населення, що обслуговується (враховуючи договори про співпрацю). Із декларацій, підписаних лікарями КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги», 8% складають мешканці інших громад.

Відповідно звіту щодо підписаних декларацій лікарями КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги», найбільше по об’єднаній громаді підписано декларацій з Моїсеєнком В.М.         - 2001, до двох тисяч підписантів мають Шаповалов Д.І., Вечерська В.О., Красніков А.М., Лисенко Т.І., за тисячу - Воловик А.С., Досій Ю.І., Михайлов В.В., до тисячі - Міхно О.П., Галат О.П., Волошина Т.Ф., Олійник  Н.М., Дикун Т.В.

Відповідно до укладеного в середині серпня договору між Тростянецьким центром первинної медичної допомоги та з Національною службою здоров’я України до кінця року укладено договір на суму 2 млн. 041 тис. 722 грн.

Комментариев: 0
Добавить комментарий