З вашого авто вкрали номери. Що робити?

Чи чули ви про те, як хтось із вашого оточення вранці виявив відсутність номерних знаків на своєму авто? Сподіваємось ви не були жертвою цих правопорушників! Як поводитись у такій ситуації?

Хочемо надати декілька порад та пояснити чому саме так слід робити:

1️⃣. Телефонуйте 102. Невідомо, як саме будуть використані ваші номерні знаки, можливо, прямо зараз вони знаходяться на автомобілі зі злочинцями, або ж хтось викрав їх, щоби зробити автомобіль-двійник.

2️⃣. У більшості випадків крадії залишають номерні знаки неподалік місця злочину, для того, щоби потім сказати власнику, де він їх заховав. Тож ви маєте великі шанси знайти їх самостійно.

3️⃣. Якщо ви маєте свідоцтво про реєстрацію, то номерні знаки можна відновити в будь-якій фірмі, яка займається виготовленням дублікатів автомобільних номерів. Однак у даному випадку слід ще раз уважно прочитати п.1, адже є дуже великі ризики.

4️⃣. Якщо спроби повернути номерні знаки виявилися марними зверніться до Головного сервісного центру МВС. Для цього треба мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, копію заяви в поліцію. Вам нададуть нові номерні знаки та замінять свідоцтво про реєстрацію автомобіля, і це буде самий безпечний варіант виходу з даної ситуації.


Що робити не треба:

🔴 Передавати кошти ймовірному злочинцю. Невідомо скільки часу, де саме та у якому стані наразі знаходяться номерні знаки. Їх можуть повернути, але вони можуть бути зігнуті, переламані, або ж взагалі їх забере випадковий перехожий. І не слід забувати про пораду № 1.

🔴 Їхати на автомобілі. Керування автомобілем без номерних знаків є порушенням ПДР. За вказане порушення передбачений штраф у розмірі 170 гривень, згідно ч.6 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом без номерного знака) КУпАП.

Комментариев: 0
Добавить комментарий