Тростянецькі правоохоронці виявили двох браконьєрів, які вбили косулю

Близько тридцяти  тисяч гривен повинні будуть сплатити двоє жителів Тростянеччини за застрелену на території Литовського лісництва тварину. Працівники поліції, виїхавши на повідомлення місцевого єгеря про виявлений факт незаконного полювання, по «гарячим слідам» «вирахували» зловмисників, і тепер останнім доведеться не лише відповісти за скоєне перед законом, а й відшкодувати завдані парку збитки.

Подія сталася в Тростянецькому районі. Під час чергового обходу ділянок єгерь Гетьманського національного природного парку почув постріли з рушниці і зателефонував до поліції.

Викликані працівники Тростянецького відділу поліції на місці скоєння злочину заслали двох чоловіків за розбирання туші косулі. Мали при собі дві рушниці та набої до них. Один з чоловіків намагався втекти від правоохоронців, але працівники поліції завадили останньому. Браконьєрами виявилися  мешканці міста Тростянець 40-річний та 25-річні чоловіки, яких поєднувало хобі – полювання. Про заборону полювання на території заповідника чоловіки знали, але все одно пішли на порушення закону.

Наразі туша тварини передана до мисливського товариства, зброя вилучена та направлена на дослідження. Як з’ясувалося, рушниці були належним чином зареєстровані. Щодо самих браконьєрів відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 248 КК України (незаконне полювання). Слідство триває. В тому разі, якщо вину чоловіків буде доведено, їм загрожує штраф обмеження волі до 3-х років з конфіскацією засобів полювання», повідомив начальник Тростянецького відділення поліції Ігор Кісільов.

Комментариев: 0
Добавить комментарий