У мисливців пора полювань – сезон відкривається 3 листопада 2018 р. і триватиме по 27 січня 2019 року включно

За інформацією Тростянецької районної організації УТМР, полювання на хутрових звірів (зайця-русака, лисицю, єнотовидну собаку, вовка, кунидю кам'яну) у мисливських угіддях Тростянецької районної організації УТМР дозволяється у відкритих для полювання польових угіддях з 3 листопада 2018 р. по 27 січня 2019 року включно. У лютому 2019 року дозволяється полювання на лисидю, єнотовидну собаку, вовка, куницю кам'яну.

Єдині дні полювання (світловий день): субота, неділя. Полювання дозволяється тільки за наявності відстрільної картки (разової або сезонної) з обов'язковою реєстрацією мисливців перед початком полювання та наступним обліком добутої дичини.

Відстрільну картку можна придбати в Тростянецькій районній організації УТМР. Після закінчення полювання відстрільна картка підлягає поверненню в десятиденний термін за місцем придбання.

Норма відстрілу на одного мисливця на день полювання: 

заєць - русак                                                    -1

куниця кам'яна                                               -1

лисиця, єнотовидна собака,вовк - без обмеженої кількості

При полюванні на хутрових звірів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • полювати в темний період доби;
  • полювати в межах населених пунктів;
  • полювати в лісових угіддях;
  • використовувати нарізну зброю, автоматичну та напівавтоматичну зброю з магазинами більш як на два набої та набої з кулями і картеччю;

полювати загоном та "котлом";

• перебувати на автотранспорті в мисливських угіддях і використовувати його при полюванні.

При полюванні на хутрових звірів слід суворо дотримуватись правил полювання, правил з техніки безпеки, правил пожежної безпеки та ветеринарно-санітарних вимог щодо сказу та інших небезпечних хвороб.

Комментариев: 0
Добавить комментарий