60 тисяч - за оленя, 40 - за лань

В наших лісах не часто, але можна зустріти оленя чи лань. Красиві і граціозні представники тваринного світу. Але цю красу часом підстерігає смертельна небезпека - кроважадна людина зі зброєю, а точніше - бракон`єр.

Для таких працівники лісомисливських господарств нагадують, що хоча черговий сезон полювання і розпочався, однак в ньому існує чіткий порядок, правила і норми на видобуток звірів і птахів.
Так, дні дозволеного полювання: на копитних при індивідуальному полюванні - усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні - субота та неділя; на хутрових - субота і неділя. Обмежень для відстрілу вовків, лисиць і єнотовидного собаки немає, а ось зайця по відстрільній картці кожен мисливець може отримати не більше одного. Вартість ліцензії залежить від виду мисливської тварини: на козулю - 200 грн., на кабана - 600 грн., на оленя - 1000 грн.

Вирушаючи на полювання потрібно мати при собі держпосвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин і дозвіл на носіння та зберігання зброї, при наявності мисливської собаки - паспорт на мисливську собаку.

За умови незаконного видобутку або знищення диких тварин при проведенні незаконного полювання, порушник відшкодовує такі збитки: олень благородний - 60 тис. грн .; олень плямистий - 50 тис. грн.; лань - 40 тис. грн.; кабан - 40 тис. грн.; косуля - 32 тис. грн.; бобер - 10 тис. грн.; бабак - 6600 грн.; куниця лісова і кам'яна - 600 грн.; ондатра - 2000 грн.; заєць-русак - 800 грн.; білка - 1000 грн.
Комментариев: 0
Добавить комментарий