До Дня Святого Миколая патрульні здали компоненти крові для онкохворих дітей

До Дня Святого Миколая працівники УПП в Сумській області завітали до Сумського обласного центру служби крові, щоби стати донорами крові для дітлахів відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Патрульні вже мають величезний донорський досвід ділилися кров’ю з тими, хто її потребує. Це вже стало доброю традицією. «Онкологічні захворювання кардинально змінюють життя, особливо дітей — майбутнього нашої країни. Тож якщо наша кров чи її компоненти можуть врятувати життя, ми, не вагаючись, готові допомогти», — говорить начальник управління патрульної поліції в Сумській області Олексій Калюжний.

Хто, як не патрульні розуміють, наскільки важливим є чиєсь життя. Онкохворі діти та їх батьки, лікарі та просто небайдужі люди ведуть свою боротьбу за життя та здоров’я.

«Особисто для мене це дуже класне відчуття — розуміти, що ти можеш бути корисним. А ще усвідомлювати, що твоя кров може не просто допомогти, а і врятувати чиєсь життя», — говорить патрульна Анна Мотренко, яка, до речі, уперше долучилася до здачі крові.

Донорство варте того, щоби подарувати комусь шанс на життя.

Комментариев: 0
Добавить комментарий