Під урожай цього року аграріями Тростянецького району було посіяно 5096 гектар озимих, Питання, скільки посіють озимини в цьому році – невідомо. В суху землю аграрії сіяти не поспішають.

Закінчивши збирання ранніх зернових, сьогодні аграрії збирають гречку та сою. А ось на оранці грунту під урожай наступного року техніки на полях не видно. 

«Хліб треба сіяти, для того, щоб він був. Якщо не будем сіяти, то його, звичайно, не буде. Але не в сьогоднішніх умовах, і не в умовах цієї посухи. Треба, на наше глибоке переконання, аграріям згрупуватися, підготуватися до цього відповідального заходу, наприклад, підготвка почвообробної техніки, грамотний підбор роботи комбайнів для того, щоб менше було навантаження на грунтообробну техніку, по-друге – це підбір насінневого матеріалу, сортовий склад, якість насіння», – говорить директор Інституту сільського господарства північного сходу НАН України Віктор Кабанець.

За даними Українського гідрометцентру, у вересні очікується середньодобова температура 14 з половиною градусів, що на півтора градуси вище за норму. До 8 вересня протримається висока температура повітря, вдень 24-29 градусів, вночі 12-17 градусів. Потім очікується похолодання.

Комментариев: 0
Добавить комментарий