Футбол: останній бій він трудний самий

У вищій лізі обласної першості ФК «Тростянець» дограв перенесену гру з футбольним клубом з Шостки – передостанньою командою чемпіонату. Певно, переграти суперника для тростянчан не було особливо важкою справою. І з цим завданням вони справились на відмінно - розгромили суперника 1:6..

Спочатку допомогли шосткинці – захисник відзначився автоголом. Подвоїв результат на користь гостей Роман Гончар.

А в другому таймі відбулася справжня головомийка для шосткинців – на 50, 51, 80 і 85 хвилинах у ворота господарів влітали м’ячі. Відзначалися Сергій Кисіль, Дмитро Іщенко, Олександр Стрибак та Антон Сікун.

Завершальну крапку в цьогорічному чемпіонаті  ФК «Тростянець» має поставити у виїзній  грі з лідером - «Альянсом» з Липової Долини. Обом командам очки на вагу золота, тобто на вагу медалей. Тому без перебільшення це буде гра, в якій на карту буде поставлено все. Дата поєдинку поки що невідома.

В решті ігор передостаннього туру чемпіонату області зафіксовані такі результати:

«Вікторія» - «Молодь Роменщини-Альянс-2» - 2:1

«Альянс» (Липова Долина) - ФК «Тулиголовець» - 3:0