Субсидійні "живі гроші" дадуть на комуналку

З березня 2019 року запрацювала  ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги, які виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії (постанова КМУ від 06 лютого 2019 р. № 62).

Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримали у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, протягом квітня приходять кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.
 
Вся субсидія «старим» субсидіантам  перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплачує Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Для отримання грошового переказу необхідно звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні. Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта. Домогосподарство отримує підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд. 

У разі коли Ви, з будь яких причин, не отримали субсидію готівкою, пропонуємо Вам звернутися до управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області за адресою м. Тростянець вул. Миру 2.

Начальник управління соціального захисту населення Тростянецької РДА Лариса БАСОВА.

Комментариев: 0
Добавить комментарий