Кубок області: жереб 1/4 фіналу

Трьома матчами стартував Кубок Сумської області з футболу.

Одна з двох тростянецьких команд, які беруть участь у розіграші трофея - ФК «Тростянець», з`їздила до  Сумського району в Северинівку, де зіграла з місцевим «Колос». Господарі програли з розгромним рахунком 0:8. В нашій команді голи забивали: Стрибак Олександр (6′, 43′), Кубай Максим (42′), Васильєв Олександр (45′), Табачун Руслан (61′), Жаріков Дмитро (64′), Близко Дмитро (69′), Іщенко Дмитро (+80′).

У інших матчах результати були такими. «Україна аграрна» (Токарі) з мінімальним рахунком здолала ФК «Кролевець» - 0:1. Єдиний м'яч у матчі забив Дмитро Рой на 20-й хвилині.

А ось в матчі «LS Group» (Сумський район) - «Вікторія» (Миколаївка) основний час матчу закінчився внічию 1:1. Футболістам довелося перейти до серії пенальті, в якій точнішими виявилися представники «LS Group» - 4:3. У парі ФК «Дружба» - ФК «Ромни» перемогли роменці - 1:2.

Таким чином, визначилися всі пари 1/4 фіналу кубка Сумщини.

Відповідно до проведеного жеребкування, чвертьфінальні пари виглядають наступним чином: