«Лас-Вегас» у Підопригорах

Ласкаво просимо на "KvartalFest" у Підопригори

Уже всім зрозуміло - всенародним центром святкування Дня Незалежності на Сумщині буде село Підопригори, що на Лебединщині, де вже вчетверте студія "Квартал 95" організовує фестиваль "KvartalFest". Цього понеділка організатори запросили на місце дійства журналістів і розкрили їм все те, що сотні тисяч глядачів побачать наживо.


"Ми хочемо, щоб "Kvar­talFest", який проходить у Підопригорах уже 4-ий рік став щорічним, а можливо й Всеукраїнським. У планах є зробити такі фестивалі по всій Україні. Адже позитивні емоції, гарний настрій  й віддача, яку ми отримуємо від людей - це те, чого не вистачає нашій країні", - розповідає Артем Гагарін, ведучий "Kvartal­Fest".

За принципом минулих років, окрім студії "Квартал 95" гостей свята радуватимуть зірки шоу-бізнесу, народні й заслужені артисти України, сумські художні й музичні колективи, показ комедійного серіалу "Слуга народу-2". Функ­ціону­ватимуть торгові ря­ди, цікаві фотозони, атракціони, дитяча зона, дискотека. 

"Мені дуже приємно, що саме на нашій землі проходить фестиваль, який щороку стає все популярнішим. Фестиваль став чудовою традицією. Я радий, що є розуміння того, що людям потрібен гарний на­стрій, спілкування, цікаве дійство", - сказав Анд­рій Ки­риченко, власник земель.

Організатори наголошують про дотримання правил пожежної безпеки, заборону користування мангалами та розпалювання вогнища. На заході будуть присутні пожежники та патрульна поліція, що слідкуватимуть за безпекою гостей.

Нагадаємо, "KvartalFest" відбудеться 24 серпня о 15:00, поблизу села Підопригори, що в Лебединському районі. Вхід вільний.

Комментариев: 0
Добавить комментарий