Одинадцять спортмайданчиків- від Бухарєва сільській дітворі

У Підопригорах на Лебединщині за ініціативи народного депутата Владислава Бухарєва побудували дитячий спортивний майданчик, який тепер щодня, що називається, кишить дітьми, які грають у футбол, проводять різноманітні ігри. Всі дуже задоволені.
Півтора місяці знадобилося будівельникам, аби завершити роботи. Відкриття провели урочисте, новобудову освятили священниеки. 

А головними дійовими особами на святі в Підопригорах були футбольні команди - своя - підопригорська, та з сусідніх сіл - з Михайлівки, Ворожби та Будилки. Майданчик зі спортивним покриттям у Підопригорах - один з одинадцяти з побудованих у селах Сумщини за підтримки народного депутата України Владислава Бухарєва. 
- Мені надзвичайно приємно, що народний депутат від округу на Сумщині зініціював побудову футбольних майданчиків якраз в селах, де діти насправді не мали таких, як у місті, умов, щоб займатися спортом, тренуватися, зростати до зірок у спорті, - говорить народний депутат, колега Бухарєва по фракції "Батьківщина" Іван Крулько. - Дуже приємно, коли ініціативи завершують конкретними справами.
-    Я бачу, наскільки значимим для невеличкого села є свято отримати такий сучасний спортивний майданчик, - говорить ще один народний депутат-батьківщинівець Сергій Євтушок. - І дуже приємно, що автором такого подарунку для селян є мій колега. Я в дитинстві мріяв би отримати такий майданчик. У нас таких можливостей не було. Зараз наше завдання дати підростаючому поколінню в кожне село таких майданчиків, аби наша молодь мала можливості для свого розвитку.Сам Владислав Бухарєв говорить, що Сумщина, яка дала українському футболу Фоменка і Гусєва, повинна мати умови і для масового спорту, і для виховання нових зірок футболу.
- Я сподіваюся, що те, що ми сьогодні робимо, вже скоро дасть поштовх, щоб на Сумщині якомога більше людей долучалися до здорового способу життя, до фізичного загартування і виховання чемпіонів, які прославлятимуть наш край і нашу Вітчизну, - сказав відкриваючи спортивне свято народний депутат В.Бухарєв. - Я вдячний представникам місцевої влади, своїм колегам, які постійно переймаються разом зі мною і підтримують всі наші починання.
Переможцями цього турніру стали юні футболісти з села Ворожба. Але по великому рахунку переможених не було - всі команди-учасниці отримали від організаторів і почесних гостей футбольні м`ячі, солодкі подарунки, а також сертифікати до квест-кімнати в Сумах від аграрія-батьківщинівця Миколи Смілика.
- Мені довелося на території Охтирського району першим будувати подібне футбольне поле, тому я розумію, яке це добре діло відбувається сьогодні на Лебединщині, - сказав Микола Смілик.
Робота з будівництва нових спортивних майданчиків триватиме і далі. Народний депутат В.Бухарєв не з тих, хто зупиняється у підтримці свого виборчого округу, своєї Сумщини.

А люди вірять, що спорт, маючи належну базу, теж допомагатиме розвивати в країні сильну, здорову і цілеспрямовану націю.
Комментариев: 0
Добавить комментарий