Тростянеччина вшанувала видатного земляка-спортсмена

Тростянчанин Володимир Касьяненко, незважаючи на інвалідність, чотири роки займається таким непростим видом спорту, як з пара-армрестлінг. 

Сходинка за сходинкою, через важкі тренування, крокував до найвищих нагород. Особливо щедрим для нього видався нинішній рік. Здобувши місце в національній збірній України, спочатку Володимир брав участь у чемпіонаті Європи, трішки не дотягнув до п’єдесталу, посівши 4 місце.

А з 14 по 21 жовтня поїхав на чемпіонат світу. Змагання проходили в м. Анталія, що в Туреччині. Зібралися найсильніші спортсмени серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, загалом більше 1400 спортсменів з 55 країн світу. І серед розіграних 130 комплектів нагород, одну - «бронзову», у відмінному стилі виграв наш земляк. 

Взагалі, на тому чемпіонаті спортсмени національної збірної команди України на чемпіонаті світу виступили блискуче. В особистому заліку серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА завойовано 30 медалей – 6 золотих, 13 срібних, 11 бронзових.

Кілька днів тому в районній держадміністрації видатного спортсмена вшанували керівники району – на початку пленарного засідання сесії районної ради голова РДА Олег Сипко вручив призеру чемпіонату світу грамоту - за активну життєву позицію, популяризацію здорового способу життя, вагомий особистий внесок у розвиток і підтримку інваспорту. А до грамоти - невеличкий презент. 

Надали слово спортсмену -  Володимир Касьяненко був не багатослівним, сказав кілька слів за виступи за збірну України та подякував за теплі вітання. Втім, за слова красномовніше говорили медалі на його грудях, та красиві кубки, які він приніс з собою. Разом з призером чемпіонату світу на урочистості запросили і голову районної організації інвалідів Миколу Герасименка. В цій громадській організації не тільки пишаються своїм видатним товаришем, а й по можливості допомагають йому вирішувати організаційні питання. А ось районній владі, маючи такого талановитого спортсмена, не завадило б підтримати чоловіка матеріально – на поїздки на змагання чи на спортивне оснащення. 

Поки що ж від районної влади бронзовому призеру чемпіонату світу вручили грамоту та висловили побажання і надалі досягати нових вершин в спорті, і підкорити найвищу сходинку чемпіонату світу.

Комментариев: 0
Добавить комментарий