Медуниця задумав кроїти карту Сумщини

На початку третьої декади листопада у Верховній Раді був зареєстрований законопроект про зміни меж районів Сумської області. Його автором став народний депутат від Сум Олег Медуниця.

Законодавча ініціатива напрацьована спільно з Центральним офісом реформ при Мінрегіоні у рамках провадження адміністративної реформи в Україні. Як зазначив сам Олег Медуниця, закон передбачає зміни адміністративно-територіального устрою в межах Сумської області. Замість існуючих 18 пропонується залишити 5 районів з центрами в містах обласного підпорядкування. А саме, передбачено змінити межі районів Сумської області включивши до складу:

- Сумського району – Білопільський, Лебединський, Краснопільський райони;

- Конотопського району – Буринський, Кролевецький, Путивльський райони;

- Охтирського району – Великописарівський, Тростянецький райони;

- Роменського району – Липоводолинський, Недригайлівський райони;

- Шосткинського району – Середино-Будський, Ямпільський, Глухівський райони.

Межі Сумського, Конотопського, Охтирського, Роменського, Шосткинського районів буде встановлено по зовнішній межі територій міських, сільських, селищних територіальних громад районів, які увійдуть до їх складу.

Доки законопроект 9324 перебував на розгляді Комітету ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, інші народні депутати від Сумської області висловили свою незгоду на такі дії, обгрунтовуючи це тим, що потрібно спочатку спілкуватися з громадою та почути думку людей. Один з них - Деркач Андрій Леонідович - склав заяву до Генпрокуратури про вчинення кримінального правопорушення експертом офісу реформ. Наразі вже відкрито провадження по вказаному факту.

Втім, за останньою інформацією, після негативних відгуків і наростання невдоволення громадськості, тепер Медуниця збирається відкликати свій законопроект. 
Комментариев: 0
Добавить комментарий