Охтирська місцева прокуратура провела координаційну нараду

26 грудня цього року на базі Охтирської місцевої прокуратури відбулася координаційна нарада, на якій обговорено стан запобігання і протидії злочинності та корупції на вищезазначеній території. Захід відбувся під головуванням керівника Охтирської місцевої прокуратури Юлії Слабунової.

У роботі наради взяли участь керівників правоохоронних органів Охтирського, Тростянецького, Краснопільського та Великописарівського районів, а також представники органів влади та місцевого самоврядування. Обговорювався стан протидії злочинності та корупції, особливо на пріоритетних напрямках діяльності, на території м. Охтирка, Охтирського, Тростянецького, Краснопільського та Великописарівського районів.

На нараді визначено, що вжиті територіальними правоохоронними органами організаційно-практичні заходи певним чином сприяли стабілізації криміногенної ситуації, підвищенню ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави.

Водночас діяльність правоохоронних органів з цих питань потребує суттєвої активізації та вжиття спільних узгоджених заходів. 

У порівнянні з минулим роком зменшилась кількість облікованих кримінальних правопорушень на території Краснопільського, Тростянецького, Охтирського районів. У той же час відбулось зростання їх кількості по м. Охтирка та Великописарівському району.

На рівні або менше минулорічного показника є кількість особливо тяжких злочинів на території Великописарівського та Тростянецького районів, проте значний їх ріст відмічається у м. Охтирка та Охтирському районі.

Відбулось незначне збільшення кількості тяжких злочинів, передусім, вчинених у м. Охтирка та Великописарівському районах.

Як і минулого року, більше половини від облікованих становлять правопорушення проти власності. При зменшенні по області злочинів цієї категорії спостерігається їх ріст у м. Охтирка, Великописарівському, Охтирському районах.

Незначне зростання кількості злочинів проти життя та здоров’я особи відбулось на території Великописарівського району та м. Охтирка. Їх кількість вдвічі зменшилась на території Охтирського та Тростянецького районів.

За результатами наради розроблені спільні заходи щодо підвищення ефективності протидії злочинності та стану розкриття кримінальних правопорушень, особливо на пріоритетних напрямках діяльності.Начальник Тростянецького відділу 

Охтирської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                     О.Т. Шаповал

Комментариев: 0
Добавить комментарий