"Людина року Сумщини-2018": Торяник, Бухарєв, Алєксєєв

В перші дні цього року інтернет-ресурс «Сумські дебати» провів загальнообласне опитування: «Людина року-2018 на Сумщині». Майже 10 тисяч відвідувачів сайту з тридцяти номінантів обрали таку першу трійку: голова Хотінської ОТГ Сумського району Микола Торяник, народний депутат України Владислав Бухарєв і мер Охтирки Ігор Алєксєєв. 

За умовами голосування, відвідувачі сайту мали можливість не тільки проголосувати за запропонованих їм публічних осіб, а й додавати до цього списку когось свого. Голосувати з однієї електронної адреси можна було тільки один раз і лише за одного. Загалом список номінантів на звання «Людина року Сумщини» складався з 30 осіб.

Результати з одного боку можна вважати дещо несподіваними. Але водночас і цілком прогнозовані. Цікаво, що п’єдестал розділили представники трьох різних гілок влади - очільник об’єднаної громади, народний депутат України та мер одного з міст, що демонструє, що бути в повазі серед людей можуть публічні люди незалежно від їх статусу і положення. 

Тож, перше місце у рейтингу "Людина року Сумщини 2018" з 1982 голосами  стає голова Хотінської ОТГ, що в Сумському районі - Микола Іванович Торяник. 

У цій громаді проживає трохи більше 5,1 тис. мешканців. Однак, як-то кажуть «мал золотник, та дорог». Їхній голова зумів об`єднати земляків навколо ідеї змінити у себе на сільській землі життя на краще і доводить це справами. Девіз Торяника, який він прописав на сайті своєї громади: “Зберігаючи традиції – рухаємося до нового”. Є і інші голови ОТГ, які потрапили у опитування. Однак всі вони далеко позаду від Торяника. Так, за «напрогресивнішого» тростянецького голову ОТГ Ю.Бову проголосувало аж в чотири рази менше людей, ніж за Торяника. 

ІІ місце в рейтингу «Людина року Сумщини» з 1803 голосами займає народний депутат України від ВО «Батьківщина» Владислав Вікторович Бухарєв. 

Обраний по 162-му мажоритарному виборчому округу – Тростянецький, Охтирський, Лебединський і В.Писарівський райони. Його популярність на Сумщині цілком закономірна. Відомий тим, що ніколи не пориває зв'язок з виборцями, з якими проводить регулярні зустрічі і прийоми, часто буває на окрузі. Найбільше з інших нардепів Сумщини він подав депутатських запитів – з початку каденції народного депутата їх вже 214. За його запитами зроблено багато добрих справ по всій області – це і ремонти доріг, і будівництво мосту в Климентовому, встановлення спортмайданчиків, футбольних полів, допомога бюджетним закладам тощо. Не один раз громадська мережа ОПОРА  за результатами власного моніторингу визнавала діяльність народного депутата Владислава Бухарєва беззаперечним лідером серед депутатів-мажоритарників від Сумської області по кількості  поданих законопроектів та реалізованих запитів.

ІІІ місце в рейтингу «Людина року Сумщини» з 1620 голосами посідає міський голова Охтирки Ігор Юрійович Алєксєєв. 

В органах місцевого самоврядування з травня 2010 року, на посаді мера Охтирки – з березня 2014 року. Охтирка – місто обласного значення, є адміністративним, промисловим, духовним, культурним та історичним центром. До складу Охтирської міської ради входять 5 населених пунктів, у тому числі м. Охтирка, с. Велике Озеро, с. Козятин, с. Пристань, с. Залужани. За час, коли її очільником є Ігор Алєксєєв, тут зроблено дуже багато і люди справедливо підтримують свого лідера. Тому не випадково Алексєєв набрав на свою підтримку у три рази більше голосів, ніж Бова і значно випередив і інших, не менш відомих мерів області – Терещенка з Глухова, Волкова з Путивля, екс-мера Конотопа Семеніхіна.

Цікаво, що знову у призовій трійці номінантів на звання «Людина року Сумщини» не знайшлося місця для представників обласної влади. Так, губернатор Микола Клочко лише четвертий з 1599 голосами, а очільник Сумської обласної ради Володимир Токар набрав аж … 31 голос і посів одне з останніх місць в опитуванні.

Комментариев: 0
Добавить комментарий