На дороги Сумщини Бухарєв попросив в уряду 3 млрд. грн.

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Владислав Бухарєв не втомлюється «вибивати» гроші з державного бюджету для рідної Сумщини. Нещодавно він знову звернувся з депутатським запитом до керівництва держави про необхідність виділення додаткових коштів у сумі 3,0 млрд. грн. з Державного бюджету для розвитку транспортної інфраструктури прикордонної Сумщини.

«Сумська область розташована на північному сході України і є прикордонним з Росією регіоном. Протяжність спільного кордону становить 498 км. Цей фактор вирізняє її серед інших регіонів України, що потребує особливої уваги з боку органів виконавчої влади», – акцентує народний депутат у зверненні, зазначаючи, що різниця у соціально-економічному розвитку прикордонних регіонів РФ та України негативно впливає на стан соціально-політичної ситуації як в області, так і у державі в цілому.

Одним із важливих чинників соціально-економічного розвитку Сумської області є стан мереж і автомобільних доріг загального користування. Недофінансування галузі дорожнього господарства Сумської області залишається проблемним питанням протягом останніх десяти років.

«Кошти з Державного бюджету України виділяються в розмірах, значно менших за нормативну потребу. 

Як наслідок, не витримувалися міжнародні терміни експлуатації доріг, що прискорювало їх руйнування. Близько 7,2 тис. км автомобільних доріг загального користування Сумщини втратили несучу спроможність понад 4,9 тис. км, у т.ч. автомобільних доріг державного значення біля 1,3 тис. км», – йдеться у зверненні.

Комментариев: 0
Добавить комментарий