«НАШ КРАЙ-Наше майбутнє» - великодній кошик соціальної програми

Саме під такою назвою в Сумській області стартує благодійна акція фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє». На думку організаторів акції, попри обставини, свято Великодня повинно завітати до кожної оселі. А освячена паска прикрасити великодній стіл та подарувати гарний настрій.

За традицією, основним атрибутом святкового великоднього столу є освячена паска. Вона і стане основою подарунку від благодійного фонду «Наше майбутнє». На даному етапі проведення акції необхідно не тільки вчасно розвантажити допомогу, а ще й освятити великодній подарунок.

«Воскресіння Христове одне з найвеличніших православних свят. Кожен вірянин хоче долучитися до свята. Обставини такі, що не всі можуть завітати до церкви на службу та освятити незмінний атрибут Великодня – паску. Благодійний фонд «Наше майбутнє», як і сам народний депутат України Андрій Деркач,  не перший рік реалізує благодійні медичні та соціальні програми і допомагає жителям області. Ця акція допоможе людям долучитися до святкування та дотриматися традицій свята», - говорить протоiєрей Олексій Родіонов, благочинний церков Глуxiвського церковного округу. 


Після освячення, волонтери акції «НАШ КРАЙ-Наше майбутнє», з дотриманням карантинних обмежень, почнуть роздавати благодійні набори. Серед пріоритетних категорій - люди поважного віку, які є найбільш вразливими до захворювання на коронавірус.

«Через складну епідеміологічну ситуацію, перенесення коронавірусної хвороби, деякі віряни цього року можуть не піти до церкви. Тому благодійний фонд «Наше майбутнє», з турботою до людей поважного віку, вирішив доставити освячені паски додому. Волонтери акції мають встигнути до Великодня, щоб максимальна кількість людей відсвяткували Воскресіння Христове за православними традиціями», - зазначив Валентин Добров, координатор акції, депутат Сумської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ».

Про перебіг та результати акції ми повідомимо в наступних новинах нашого сайту. 

Комментариев: 0
Добавить комментарий