Шостка і Конотоп: віримо в Тимошенко

Сьогодні в містах Шостка та Конотоп відбулися масові акції в рамках Всеукраїнського туру «Вірю в Україну» на підтримку кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко. У Шостці було не менше 5 тисяч людей, кілька тисяч прийшло і в Конотопі.
Заходи відбулися за участі народних депутатів України Івана Крулька та Владислава Бухарєва, а потім відбулися грандіозні концерти прекрасних виконавців естради - народного артиста України Павла Зіброва та заслуженої артистки України Анастасії Приходько.

Спочатку поговорили про справи насущні - про ціни і тарифи, про владу і корупцію, про сподівання і розчарування. Люди на власному прикладі бачуть, як країна занепадає, як люди покидають рідні краї у пошуках кращої долі. В Шостці колись на заводі СВЕМА випускали відому у радянські часи кіно- і фотоплівки, на які знімались кіно і фото шедеври, робили рентгенівську стрічки, магнітну плівку... Колись Свема була містоутворюючим підприємством. Кожен третій житель міста працював на Свемі. На жаль, зараз завод стоїть. Вирізаний і напівзруйнований. Плани створити інвестпарк залишились на папері. У місті лишилось одиниці підприємств на плаву. 
Чекають люди змін на краще і в Конотопі, щоб у місто прийшли реальні інвестори, які дадуть людям роботу і нормальні заробітки.

Люди розповідали, що памя`тають, коли Ю.В.Тимошенко була прем'єром, народ України жив в десятки разів краще, ніж при нинішній владі. Тому з надією дивляться в майбутнє після президентських виборів, сподіваючись на перемогу лідера партії ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко.

Заступник голови партії "Батьківщина" Іван Крулько відповів на запитання людей, розповів про перспективи України, якщо її новим Президентом стане Ю.В.Тимошенко. 
За його словами, головні пункти її програми прописані в Новому курсі України – всеосяжному документі, який торкається всіх сфер життя людей. Зокрема, першочерговим для нової влади буде встановлення миру на всій території України - сумнівів немає, що Донбас і Крим будуть повернуті.
Ще одним фундаментальним зобов’язанням лідера «Батьківщини» є зниження цін на газ вдвічі, і як наслідок – на тепло і на гарячу воду. Юлія Тимошенко вже зробила перший крок до цього, довівши у суді незаконність та необґрунтованість підвищення тарифів.

Також одразу після виборів Юлія Тимошенко, як новий президент, винесене на референдум Нову Конституцію, щоб покінчити з кланово-олігархічним режимом, з корупцією на системному рівні, позбавивши усіх – президента, депутатів, суддів – будь-якого імунітету. "Громадяни мусять бути рівними перед законом. А всі, хто займався корупцією, реально відповідатимуть за законом", – запевнив народний депутат.
Молодь за президентства Тимошенко отримає змогу здобувати вищу освіту безкоштовно, запрацює медичне страхування, буде введено персоніфіковану систему пенсійного забезпечення, що дозволить кожному мати свій приватний рахунок в банку, а пенсія буде не нижче 4000 грн.
Зобов’язання перед молоддю також передбачатимуть створення умов для життя та роботи на рідній землі. Так, насамперед буде змінена грошово-кредитна політика, кредити для тих, хто хоче розвивати свій бізнес, стануть доступними – довгостроковими, під 3% річних і без застави.
«Ми також беремо зобов’язання ввести одноразову допомогу при народженні першої дитини – 50 тис. грн, другої – 100 тис. грн, а третьої і більше – 150 тис. грн», – продовжив Іван Крулько, розповідати про зобов’язання перед молоддю.
Загалом для України Юлія Тимошенко та її команда беруть фундаментальне зобов’язання – за 5 років рівень життя, доходи людей будуть підняті до рівня Польщі. Зарплати освітян та медиків мають зрости до середньоєвропейських позначок, додала вона.
Після розмови з політиком на площі Садовий бульвар (м.Шостка) та Центральній площі (м.Конотоп, проспект Миру) люди насолодились співом улюблених артистів.
Глядачі, а особливо жінки, щиросердечно вдячні артистам за гарні емоції та весняний святковий настрій.
Люди бажали перемоги на виборах Юлії Тимошенко, переконані, що вона врятує Україну.
У суботу наступна зустріч політиків і артистів - в Боромлі Тростянецького району!

Комментариев: 0
Добавить комментарий