Голубничий з "Колосом" святкують ювілеї

Голубничий з «Колосом» - ювіляри 
 
19 липня 2018 року святкує свій 70-річний ювілей шанована на Тростянеччині людина - голова ГО «Тростянецька районна організація ВФСТ «Колос» АПК України» Микола Голубничий, який вже 40 років присвячує себе діяльності організації.
 

Після школи нетривалий час працював в друкарні - газету набирав на лінотипі. Тому і пішов у технікум навчатися друкарській справі. Після технікуму - армія, відслуживши - знову в друкарні працював. Покладистість в роботі помітили в армії - з військкомату прийшло запрошення на роботу директором військової друкарні в Угорщині, де на той час дислокувалися радянські війська. Чотири роки віддав тій роботі. Повернувшись - ще деякий час попрацював на шоколадній фабриці начальником картонажного цеху.

Весь цей час молодий хлопець не забував за спорт. Була в нього і струнка організатора. Тому і запропонували очолити спортивну організацію "Колос" - найбільше на той час спортивне товариство. Ішов тоді липень 1978 року. До "Колоса" відносились всі колгоспи, а також агропідприємства, що розташовані в місті - цукрозавод, сільгосптехніка, шоколадна фабрика… Робочий кабінет був у нього - у спортзалі "Локомотив". Його директор - Василь Григорович Ільгов та голова рай спорткомітету Володимир Андрійович Слабоспицький були його першими наставниками. 


- Вони мені у всьому допомагали, підказували, як зібрати збірну, як налагодити контакти з керівниками, через які платилися внески на утримання організації. Спортсменів тоді в "Колосі" було не менше 6 тисяч, - згадує Микола Голубничий. - Змагання чи не кожних вихідних. В футбольній першості брали участь 12 команд. Спорт забирав весь час - добре, що в сім`ї це розуміли.

Сьогодні  все це вже історія. Хоча - Микола Олексійович продовжує очолювати спортивне товариство, і багато хто справедливо вважають, якби не його ентузіазм, не та відданість справі, якою він палає всі ці 40 років трудової діяльності на цій роботі, то давно б вже сільський спорт зігнувся б. А так, кожного року район серед кращих на Сумщині. За високу показники у роботі М.О.Голубничий нагороджувався Подякою Міністра Аграрної політики України, Почесною відзнакою з нагрудним орденом Сумської обласної ради, його фото заносилося на районну Дошку пошани, має десятки грамот, дипломів, подяк...  

І все - заслужено.  М.О. Голубничий дякує сьогоднішнім головам сільських рад, які завжди відгукувалися на його ініціативи провести чи то спартакіаду, чи підготувати збірну для участі в обласних змаганнях. Зокрема, В.М.Романіці з Боромлі, М.М.Комишанському з Буймера, С.М.Пономаренку з Білки та іншим. Теплих слів заслуговують сільські інструктори по спорту, які працюють і Буймері, і в Боромлі, і в Білці, і на кількох підприємствах міста. Піднявся сьогодні спорт в Становій, де немає рівних команді з перетягування канату. У Буймері неперевершені гирьовики. Цілу плеяду волейболістів виховали у Тростянці.

За своє активне громадське життя ювіляр здобув чимало успіхів. Завдяки відповідальному та професійному ставленню до своєї справи, організаторським здібностям, члени громадської організації стають переможцями на міжнародних, обласних та регіональних змаганнях. Серед здобутих нагород більше 50-ти грамот, 27 кубків та орден від Сумської обласної ради за високі досягнення у фізкультурі та спорті. 
 

З нагоди відзначення ювілею, зі словами вітань до винуватця свята долучилися голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, голова Тростянецької районної ради Андрій Корж та заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Аліна Шацька. 
 Керівники побажали Миколі Олексійовичу міцного здоров'я та мирного неба, злагоди та благополуччя, радості і тепла у домівці. Щоб душу зігрівала людська повага, розуміння і доброта, а кожний день життя наповнювався лише щасливими подіями.

Комментариев: 0
Добавить комментарий