Тростянецькі джури пройшлися Хрещатиком

Джури Тростянця гідно представили Сумщину на Всеукраїнському етапі

З 2 по 15 липня 2018 року на базі табору «Джерело надії» (м. Переяслав-Хмельницький Київської обл.) проходив ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2018: Наддніпрянська Січ». Його учасниками стали 27 роїв з усіх областей України та міста Києва. Сумщину представляв рій «Стара фортеця» з Палацу дітей та юнацтва - переможець обласного етапу гри. 

Вихованці гуртка «Джура» Скребець Євгенія, Дмитриченко Катерина, Єзловецька Ірина, Бондаренко Даниїл, Сенченко Єгор, Шаповал Андрій, Басов Андрій та Ткаченко Данило доклали зусиль, щоб повернутися із змагань з високими результатами – це 2 місце в інтелектуально-творчому завданні «Пластун» за методикою квестів та 3 місце в інтелектуальній грі-вікторині «Відун». Рій «Стара фортеця» за перемоги на цих етапах відзначений Грамотами Міністерства освіти і науки України та кубками. 

Кожен джура отримав медаль, іменну грамоту, диплом учасника, а Бондаренко Даниїл став Кавалером гайдамацької шапки, яку отримав від головного отамана гри. Керівник рою Омельчук Е.А. та помічник керівника Лантух О.В. нагороджені Грамотами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за вагомий особистий внесок у підготовку рою для участі у фінальному етапі гри. Та головною нагородою для джур стали урочиста хода в останній день змагань головною вулицею Києва Хрещатиком, урочисте закриття змагань в приміщенні Верховної Ради України та щирі вітання молодим патріотам держави від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.  

Тростянецькі джури дякують за підтримку і допомогу у ході підготовки до участі у ІІІ-му етапі гри Сумському обласному центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (директор Тихенко Л.В.), підприємцям Тростянця Сергію Бові, Оксані Фрик та Віталію Чалому. Окрема подяка колишньому випускнику гуртка, призеру ІІІ Всеукраїнського етапу гри «Джура-2012» Владиславу Безруку за підготовку рою до участі у змаганні «Впоряд» (стройова підготовка).

Комментариев: 0
Добавить комментарий