Поїдемо в село новою дорогою

СІЛЬСЬКІ ДОРОГИ ВДЯГАЮТЬ В АСФАЛЬТ
 З початку 2018 року, за рахунок обласного бюджету систематично проводиться робота щодо ремонту автодоріг на Тростянеччині. 

Навесні ремонтні роботи провели на найбільш критичній ділянці дороги на території Білківської сільської ради. Розпочали та активно продовжують працювати над дорогою Артеморястівка – Мартинівка - Горястівка, що знаходиться на території Мартинівської сільської ради. Мартинівська сільська рада виділили 1 млн. грн. на співфінансування ремонту дороги Артеморястівка - Мартинівка - Горяйстівка. Ще один мільйон на ці роботи виділила обласна Служба автомобільних доріг. Нею разом з місцевою владою та підрядником визначені масштаби робіт і строки їх виконання. Дорожньо-ремонтні роботи вже розпочалися, їх веде Лебединське відділення "Дорбудсервісу".

 

- Це буде якісний ямковий ремонт не тільки на дорогах між трьома селами, а й в них самих, - пояснив сільський голова Юрій Лук`янов. - Вже провели ремонт на підйомі і спуску до Артеморястівки, підладнали підйом у Золотарівці, займаємося і ремонтом Мартинівських шляхів.      

Серйозні наміри сільської влади привести у належний стан свої дороги вселяє надію у селян, що після цього може відновитися і автобусне сполучення між Мартинівкою і Тростянцем, а також до Лебедина. 

Передумови для цього є навіть внутрішні - свого часу Мартинівська і Станівська сільські ради, в рамках договору про співпрацю, спільно закупили мікроавтобус на Станівське комунальне підприємство саме для міжсільських пасажирських перевезень. Коли не було доріг - не було і мови про курсування автобусу, тепер же, коли дороги ладнаються, залишиться тільки знайти водія. 

Хоча, як свідчить практика, сьогодні це теж справа не з легких. Як розповів сільський голова Станової Юрій Дудник, в Становій ще донедавна було два безробітних водіїв, але один поїхав на заробітки в Польщу, інший влаштувався на роботу на шоколадну фабрику. 

Не виключає сільський голова Мартинівської сільської ради Юрій Лук`янов і того, що підремонтувавши дороги, забажає відновити курсування свого автобуса і лебединський перевізник. Нехай не кожного дня, а лише кілька разів на тиждень. Наприклад по п'ятницям цим автобусом полюбляють їздити ті мешканці, які або працюють в обласному центрі, або ж це студенти, які їдуть на вихідні з Сум.

Підстави для таких прогнозів для Мартинівки цілком реальні.
 Автодороги місцевого значення також розпочали ремонтувати на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади. 
 

За інформацією представника Служби автомобільних доріг у Сумській області Андрія Алєксєєва на даний час триває поточний середній ремонт автомобільної дороги Люджа – Кам’янка, яка проходить на території Кам’янського старостинського округу Тростянеької ОТГ. Після завершення ремонту ділянки дорожного покриття довжиною 820 метрів, спеціалісти продовжать свою роботу на іншому об’єкті зазначеної дороги. 
 За сприяння Сумської обласної державної адміністрації на даний об’єкт було виділено близько 5 мільйонів гривень.
Комментариев: 0
Добавить комментарий