Чемпіоном України з армспорту став тростянчанин Володимир Касьяненко

З 3 по 6 квітня у м. Одесі проходив чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та осіб з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.
У складі рукоборців збірної Сумщини на цих престижних змаганнях був і наш земляк Володимир Касьяненко. 
Виступав у ваговій категорії до 80 кг. Правою рукою Володимир успішно провів всі попередні поєдинки і всі виграв. У фіналі зустрівся з харків'янином - одним із найсильніших спортсменів країни. 
Чотири підходи, тобто максимальну їх кількість, довелося використати спортсменам для визначення переможця. І вже в останній спробі, коли їхні кисті були міцно зв'язані гумовою джгутом - Володимир був сильнішим суперника. 
На ліву руку справи складалися не так успішно. І причина була у травмі - розтягнув м`яз. Тому тут, змагаючись із суперниками, довелося перемагаючи ще й біль. Втім, сил і волі тростянецькому спортсмену вистачило, аби дістатися до п'єдесталу - друга його медаль мала бронзовий ґатунок. 
За підсумками чемпіонату України з армспорту вже складена збірна команда країни. До неї увійшло 23 спортсмени, які 15 травня виступлять на континентальному чемпіонаті. Володимир Касьяненко також летить в Грецію.


Комментариев: 0
Добавить комментарий