Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальні акти стосовно двох медичних працівників однієї з лікарень Тростянецької громади, які за неправомірну вигоду забезпечували військовозобовʼязаних фальсифікованими медичними документами (ст. 366, 368, 354, 358, 362 КК